Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resimler
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

07-11-2012 21:55
Nişan Organizasyonları için masa sandalye süsleme, kokteyl hizmeti, ses ve ışık sistemleri kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

07-11-2012 21:55
İstanbul Nişan Organizasyon firması arıyorsanız her türlü hizmet için bizi arayabilirsiniz.
Nişan Kokteyl & Catering
sticky

Kokteyli NişanEvde Nişan Töreni için kaliteli hizmet sunan ve taze yiyecek, içecekleri sizlere sağlayan bir Catering Firması mı aradınız. Sizlere 12 yıldır Catering & Organizasyon hizmeti veren şirketimiz kolayca bilgiler sunabilir. Düğün, Söz Merasimi, Nişan, Davet gibi bir çok hizmetler sunan firmamız Kokteyl İkramları için bir telefon kadar yakındır. Nişan Kokteyl Fiyatları ( gelecek olan konukların sayısı ve talep edilen menüler, ekipmanlar gibi hizmetlere göre fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Nişan Töreni, Söz Merasimi,  Nişan İkramlıkları siz bunlar için hiçbir zahmete girmeden Catering Firmaları içinde biz sizin için gerçekleştirebiliriz.  Bunların yanı sıra Nikah, Davet,  Düğün gibi bir çok hizmetler de vermekteyiz. Önemli gününüz de hizmetinizde olacak garsonlar, servis elemanları siz gelen konuklarınızla ilgilenirken onlarda yiyecek ve içecek servisi yaparak yükünüzü hafifletiyor. Amacımız Öncelikli sizlerin Kokteyl Organizasyonları için istediğiniz menü ve bütçenizi zorlamayacak şekilde hizmetinizi gerçekleştirmektir. Nişan CateringCatering Hizmetleri olarak kızartma çeşitleri, ara sıcaklar, içecek servisi,  çay ve kahve, kurabiye gibi bir çok hizmeti evinizi, işyerinizi getirmektir.  Evde Catering Organizasyon Firması ile anlaşmak kaldıysa sizlere tüm hizmeti tek bir hizmet yerinden alabilirsiniz. Nişan Kokteyli ve Söz Organizasyonu genellikle ev de yada bahçe, havuz başı, kır alanı gibi mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Sizde mekanı tutup yada kendi yeriniz de bir Catering Şirketleri arasında bir yer ile anlaşmak kaldıysa durmayın hemen bizi arayın size bilgiler verelim fikirlerimizi sunalım.  Size de Nişan Kokteyl & Catering nasıl yapılır, nasıl düzenlenir, ikramları gibi hiç bir şeyi düşünmeden size hizmete hazırız.


Söz Merasimi ve Organizasyonları

Söz MerasimiEvlilik öncesi gelin ve damat adayının ilk söz merasim organizasyonu gelin evinde yapılmaktadır. Bu özel günü sakın gözünüzde büyütmeyin uzman garson ekibimiz lezzetli yiyecek ikramlarımızla sizin için gerekli olan tüm servis ve ikramları nişan organizasyonu info yapıyor.  Kendi aracı ile zamanında yiyecek ve içecekleri getiriyor sizin belirlediğiniz yerde hazırlıkları yapıyor.  Unutmayın ki nişan töreni info için Anadolu yakası ve Avrupa yakası olması hiç sorun değil sizin istediğiniz gibi bir organizasyon bizim için yapılması gereken en önemli şey. Akrabaları ile birlikte gelen damat elinde çiçek ve çikolata ile gelir gelin evine ve söz merasimi başlar. Bu söz için gelin evinde tatlı telaşlar yaşanmakta ve çoğu zaman, catering organizasyon firmaları içinden birinden destek alınmaktadır. Hem nasıl yaşanmasın 100 kişilik bir, nişan davetlisi ağırlamak hiçte kolay değildir. Bu yüzden gelin tarafının ailesi düşünür söz merasimi, söz töreni organizasyonu, nasıl olur, hazırlıkları, neler ikram edilir gibi sorunları. Sadece gelen konuklar için, söz catering hizmeti almak yeterli değildir çoğu zaman.  Evde söz organizasyonu sırasında damat ve akraba tarafı için sandalye, ikram ekipmanları gerekmektedir. Bunun için ya 2 ayrı firma ile anlaşmak gerekir yada 2 hizmeti sizlere sağlayabilecek bir organizasyon şirketi ile. Evde söz töreni ve organizasyon fikirleri açısından size verebileceğimiz örnek, puf noktaları hafif yiyecekleri seçmenizdir. Birçok kişi bunu nişan kokteyl organizasyonu olarak bilmektedir. İstanbul ve Türkiye genelinde söz organizasyonu yapan firmalar sizlere hem fiyatlar hem hazır paketler açısından da yardımcı olmaktadır. İsterseniz hafif bir müzik için ses sistemi, oturma için renkli sandalye süslemeler, kapıların tül ile giydirilmesi gibi tüm hizmetleri paketler halinde sizlere sunuyoruz.  Yada seçimiz teknede nişan düğünü, havuz başı nişan organizasyonu, bahçede söz merasimi hepsi için farklı sizlere sunabileceğimiz dolu seçenek mevcut. İlk olarak sizlere tüm nişan merasim kullanabileceğiniz menü örneği ( minik sigara böreği, jambonlu ve salamlı kanepe, mittie köfte, soslu tavuk. Tatlı İkramları nişan pastası, çikolatalı eklerler, browni kek, mini pizzalar dan harika bir nişan yemek menüsü oluşturabilirsiniz.  İkinci olarak mutlaka çay ve kahve servisini unutmayın bu tarz söz organizasyonlarında en çok sıcak içecekler tüketilir. Üçüncü olarak soğuk içecekler ile birlikte söz için kokteyl catering menüsü hazır olmuştur.


Nişan Davet Organizasyonları

Nişan Davet OrganizasyonuEv daveti veriyorsanız ilk olarak yapmanız gereken, nişan organizasyonu yapan firmaları araştırmak olmalı. Bu sayede görüştüğünüz firmalardan nişan organizasyon fikirleri alabilirsiniz.  Sizlere sunacağı görsel olarak örnekleri inceleyebilir seçim yapmanız sizin açınızdan kolaylaşacaktır. Her nişan catering firması bire bir fiyat vermez yerlerinin uzaklıklarına göre ve sunduğu farklı ikramlara göre birçok fiyat teklifi farklıdır. Kararanız bahçede nişan organizasyonu ise konuklarınızı ayakta misafir etmenizi öneririz.  Daha ferah ve güzel bir bahçe düzeni oluşturabilirsiniz bahçeye tül ve dekorasyon balonları ile süsletebilirsiniz.  Şık kokteyl masaları, yaşlı misafirler için süslenmiş masa ve sandalyeler ile en güzel nişan düğünü sizin olabilir.  Tabi sadece bahçe düğünü değil evinizin salonu da hoş bir nişan mekanına çevrilebilir. Bunun için gerekli olan ekipmanları şu şekildedir. Davetli sayısına göre sandalye ve sandalyelerin süslenmesi, giriş kapılarının tül ile giydirilmesi, bistro masaların kurulumu ve giydirilmesi gibi ekipmanlar evinizin salonunu süsleyecek.  Evde nişan töreni için değişik fikirler arıyorsanız bunu en kolay yapmanın yolu farklı dekor süsleri kullanmaktır. Bunu ekipman kiralama firmaları sizlere temin edebilir. Nakliye gibi sorun teşkil edecek birçok hizmetini kendimiz,  davet firması olarak biz yapıyoruz. Bir çok organizasyon şirketleri sizlere fiyat verebilir fakat bizim ayrıcalığımız İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasın da her şey dahil olarak çalışmamızdır. Mesela nişan catering kokteyl menüleri oluşturup ortalama 2 garson gerekli olan servis ekipmanları ile hizmet vermemiz. Yiyecek ve içeceklerin getirilmesi iş bitimi toparlanmasına kadar ekibimiz ile birlikte yapıyoruz. Sizin kendi nişan törenizde yormadan sorunsuz geçirmeniz için en iyi şekilde çalışıyoruz.  Nişan süsleme konseptli beyaz, pembe, lila, mor, fuşya renklerinden oluşan değişik nişan daveti süsleme seçeneklerimiz sizleri bekliyor.  Çekinmeden bizi arayıp nişan fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.


Evde Nişan Organizasyon Fikirleri

Evde Nişan OrganizasyonlarıBir çok aile Türkiye genelinde söz merasimini kendi evlerinde yapmayı tercih ediyor tabı bu kimi zaman tekne yada kiralanan bir mekan dada olabilir. Biraz bilgi verelim evde nişan organizasyonu, catering kokteyl, ikramları, nasıl yapılır gibi örnekleri ile sunalım. Yapmanız gereken ilk şey gelecek söz organizasyon davetlilerin sayısını belirlemek ve not almaktır. Gelecek davetli sayısına göre oturma düzeni kurabilmek için yeterli sayıda evinizde sandalye ve koltuk olması gerekiyor. Ayrıca içecek ve yiyecek ikramları içinse bardak, tabak sayısına bakmanızı öneririz.  Sipariş vereceğiniz catering firmasına kişi sayınızı belirtmeniz önem taşıyacaktır. Gelen konuklarınız yiyecek ve içeceklerin yeterli olması ve aç kalmaması gerekiyor. Sonrasında market alışverişi var yeterli sayıda içecek alınması gerekir çok sayıda içecek almalısınız. Bunları hepsini yaparsam evde nişan organizasyon fiyatları ucuz olabilir diye düşünebilirsiniz. Fakat sizin bunları yapmanıza aslında gerek yok bunun yerine organizasyon firmaları ile görüşmeniz öneririz. Alacağınız catering hizmeti yerine bir firma ile anlaşıp tüm hizmeti ona vermeniz daha akıllıcadır. Birkaç neden sunabiliriz nişan catering ikramları için bir yemek firması ile anlaştığınızda size sunulacak fiyat organizasyon şirketlerinin verdiği rakamlardan daha yüksek olabilir. Çoğu nişan kokteyl firmaları, sürekli olarak ikram aldıkları için daha ucuza mal ederler. Ve bu sebepten dolayı da size sunacağı fiyatta değişiklilik olmayacaktır ayrıca bu ikramların dağıtılması da var. Çoğu organizasyon şirketleri her şey dahil sistem olarak çalışır. Mesela ikramları ve içecekleri getirir,  hazırlar ayrıca garson ve servis hostesleri tarafından dağıtılmasını sağlar. Mesela çay, kahve servisi için küçük bir çaydanlık yetmez onların getireceği büyük çay otomatı ile sıcak su sorunu çekmesiniz. Porselen tabaklar, cam bardaklar gibi nişan ikramları için birçok servis ekipmanı gerekli.  Bu saydıklarımızla da bitmiyor yeterli sayıda gelen konuklara sandalye yoksa ise organizasyon hizmeti alacağınız firmadan temin edebilirsiniz.  Bizimde nişan organizasyon firması olarak İstanbul Avrupa & Anadolu yakası için hazır paket programlarımız var. Çok bir maliyet tutar diye düşünmeyin hazır paket, fiyatlar hakkında bilgi istediğinizde asistanlarımızdan alabilirsiniz.


Nişan Organizasyonları

Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır Sade ve Şık bir Nişan Organizasyonu, nasıl yapılır, söz merasimi, nasıl olur, kokteyl tarzı nişan, nasıl olmalı, fiyatları, sizlere örnekler sunarak pratik bilgileri vermekten mutluluk duyacağız.  Öncelikle anlaşacağınız  Organizasyon Firmaları arasından seçim yaparken müşteri memnuniyetine ne kadar önem veriyor bunu araştırmanız gerekir. Bunu anlamanın en kolay yolu verdiği hizmetlerde sizlere müşterilerinin telefonlarını referans olarak sunabileceği görüşebilirsiniz.  Sonrasında daha önce yaptığı Nişan Organizasyon Örnekleri görsel olarak inceleyebilir seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Nişan için Catering Fiyatları kişi sayısına göre farklılık gösterir ama İstanbul da ortalama 20TL dir. Artık aile içinde gelin evinde yapılan nişan organizasyonlarında yeni bir çağ başlıyor. Aile arasında kutlama yaparken değerli konuklarınızın profesyonelce ağırlanmasını istiyorsanız sizlere çok farklı önerilerimiz var. Konuklarınız rahat etmesi için sizlere sandalye temin edebilir ve onları özel kumaşlarla Nişan Organizasyonlarıgiydirebiliriz. Sonrasında sade ve şık salon süslemeleri yaparak ortamı renklendirebiliriz.  Gelen konukları ise düşünmenize gerek yok kişi sayısı kaç olursa olsun sandalye ve bistro masalar getiriyoruz Ayrıca yiyecek ve içecek ikramları için porselen tabaklar, cam bardakları da biz sağlıyoruz. Mutfağa kurduğumuz çay otomatı, ara sıcak ikramlar için mikrodalga fırın gibi tüm ekipmanlarında sağlıyoruz.  Garson ekibimiz Evde Nişan Organizasyonu sorunsuz şekilde geçmesi için tüm konuklarınıza sürekli gezerek ikram hizmeti vermektedir. Bu kadar hizmet ilk önce çok pahallı olduğunu düşünebilirsiniz fakat evde nişan fiyatları kiraladığınız bir mekana göre oluşturduğumuz paketler ucuza sunmaktayız. Sadece Ev, Bahçe, Tekne, Nişan Catering Hizmeti değil organizasyon için tüm planlamayı ve hazırlıklarını da ekibimiz ile birlikte yaparak üzerinizden tüm yükü alıyoruz. Size sadece mutlu gününüzde gelen konuklarla hoş sohbetler kalıyor gerisini tamamen bize bırakabilirsiniz. İster 50 kişi ister 1000 kişi olsun İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası için Nişan Organizasyon fiyatlarımız sabittir. Kişi sayısına göre ücretlendirme yapılır ve isteğe bağlı ekstra hizmetler varsa ona paketler hazırlanır.  Sizde bir Nişan Töreni için bir organizasyon şirketi ile anlaşmak ve hizmet almayı düşünüyorsanız bizim paketlerimizi incelemenizi bütçeniz için faydalı olacaktır.


Nişan Hazırlıkları

Nişan OrganizasyonNişan Organizasyonları için Ses Sistemi Kiralama, DJ Temini, Garson ve Servis Elemanı, Süsleme Hizmetleri gibi tüm Organizasyon çeşitlerinde bizi arayabilirsiniz… ( Nişan Organizasyonları )Evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin ve ailelerinin birbirlerini daha yakından tanıma ve düğüne hazırlık döneminin başlangıcıdır Nişan..Tören esnasında karşılıklı yüzükler takılır ve süreç başlar. .. ( Nişan Töreni Süsleme Hizmeti ) Kalabalık bir konuk listeniz varsa ve daha yüksek bütçeler ayırabiliyorsanız tercih edebileceğiniz alternatif nişan merasimi mekanlarıdır. Konuklarınız için ikramlarınız dışında farklı atıştırmalıklar da sunak isterseniz nostalji sokak satıcıları eşliğinde patlamış mısır ve pamuk şeker arabası, macun standı, şerbetçi ve limonatacı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz…


İstanbul Nişan Organizasyon Hizmeti

İstanbul Nişan FiyatlarıNişan Organizasyonları işlerinde faaliyet gösteren firmamız her türlü organizasyonlarda destek vermeye hazırdır… ( - Kendi Nişan Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemenin en uygun yolu tüm ihtiyaç malzemelerini tek bir elden almaktır..(. Bu imkânı sizlere sağlama amacında olan Nişan Organizasyonu info kendi bünyesinden karşılıyor…) Kokteyl masası, kokteyl masası süsleme, servis elemanı, servis gereçleri ve bilumum taze yiyecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyar...( İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için Nişan Düğünü organizasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz… Nişan Organizasyon Fiyatları öğrenmek ve Organizasyonlar hakkında bilgi almak istiyorsanız 0 212 213 45 00 telefonumuzdan arayarak bilgi alabilirsiniz…


Nişan Düğünü Kokteylleri

Nişan KokteylNişan Organizasyon Kokteylleri için profesyonel firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz…( -Evinizin bahçesi, kiraladığınız tekne ya da herhangi bir salon... Neresi olursa olsun harika bir Nişan kokteyl mekanı haline getirilebilir. Sadelikten hoşlanan, eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için Nişan Kokteyl hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. -) İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon sizleri bekliyor... İsterseniz bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu dj partileri... Kokteyl hizmeti adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinizi garanti ederiz… Nişan için Bistro Masa Kiralama ve Masaların Süslenmesi ayrıca canlı ve cansız çiçek süslemesi, kiralık masa sandalye, gibi bir çok hizmeti ajansımızda bulabilirsiniz…


Nişan Organizasyon Firmaları

Nişan Organizasyonlarıİstanbul Nişan Organizasyon Firmaları arasında Nişan Organizasyonu info müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.. Nişan Organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekanın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz…( Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır.bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren Balon Süsleme – Masa Sandalye Süslemesi – Canlı, cansız çiçek Süsleme, ışık süsleme, volkan ve havai fişek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz… ( Bu günde konuklarınızın ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanları, garsonlar, animatörler, sanatçılar, dansçılar, dj ve ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sağlıyoruz…


Nişan Törenleri

Nişan OrganizasyonuNişan Organizasyonları için profesyonel bir Organizasyon Şirketi arıyorum ve bulamıyorum diyorsanız her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen Firmamız müşterileri en uygun Organizasyon Fiyatları sunuyor ayrıca müşteri memnuiyetinden ödün vermeden hizmet veriyor…  Nişan Kokteyl Organizasyonları için aradığınız tüm hizmetleri ajansımızda bulabilirsiniz… Garson kiralama, servis elemanı, buzdolabı kiralama, masa süsleme, plastik sandalye giydirme, balon süslemesi, tül ve kumaş süslemeleri, kiralık müzik sistemleri, Bayan DJ kiralama, nişan törenleri için ayrıca istediğiniz hizmeti rb nişan hizmetinde sizleri bekliyor.